Наши корисници

Нема рејтинг

Владо Величковски

Софтверски инженер со голема пасија кон технологијата.

Нема рејтинг

Sofija Stojanovska

Ентузијаст за природа, бразилско џиу џитсу, кубанска салса и возење на точак. Младински работник кој си ја обожава работата.

Нема рејтинг

Анита Николовска

Младински активист и волонтер, љубител на работа со млади личности, поборник за грижа за менталното здравје и обожавател на чист воздух на планина.

Нема рејтинг

Бојана Даневска

Здраво! Јас сум Бојана, имам 18 години, и моето слободно време најчесто го поминувам волонтирајќи или на прошетки!

Нема рејтинг

Анита од ММ

Член на Извршната канцеларија на Младите можат. - Пишување и координирање проекти - Финансиско и административно менаџирање - Менаџмент на човечки ресурси

Нема рејтинг

Дијана Мицевска ММ

Член на Извршната канцеларија на Младите можат - Координатор за вмрежување и логистика.

Нема рејтинг

Иван Јованов

Добро хоби живот дава

Нема рејтинг

Михаела Стевковска

Обожувам да танцувам,да читам книги и да бидам хиперактивна

Нема рејтинг

Sara Trajanovska

Губам време онлајн и цртам

Нема рејтинг

Филип Наумовски

Здраво! Hola. Ola. Bonjour. Ciao. Guten tag. Namaste.

Нема рејтинг

Тамара Митевска

Многу сакам да цртам

Нема рејтинг

Lana Stojanovska

genius takes time....

Нема рејтинг

Елена Цветановска

Блокада

Нема рејтинг

Моника Јандревска

Софтверски инженер што сака да го направи светот подобро место за живеење. Сакам долги прошетки на плажа, зајдисонце, еспресо и многуу книги.

Нема рејтинг

Тамара Чорбиќ

Архитект преку ден, се останато преку ноќ (:

Нема рејтинг

Hristo Cholakov

Правам музика :)

Нема рејтинг

Вики Фернандес

Според хороскоп сум рак со риби

Нема рејтинг

Орхан Сулејмани

Магистрант по архитектура, вработен во невладин сектор, со желба да помогне на оној на кој може.

Нема рејтинг

Бојан Станиќ

Работам дизајн и илустрација, организирам културни настани, студирам теориска физика и свирам по бендови.

Нема рејтинг

Martin Petkovski

Програмирам работи

Нема рејтинг

Илија Станковски

Младински работник чиј родители сè уште му бараат работа; Несуден волшебник, во исчекување на писмото од Хогвартс

Нема рејтинг

Софија од ММ

Член на ИК на Младите можат, одговорна за членство и социјалните мрежи.

Нема рејтинг

Kiko Markovski

178 99

Нема рејтинг

Lana Del Rey

Многу сакам животни

Нема рејтинг

Верица Ончевска

Многу сакам да патувам.

Нема рејтинг

Никола Донов

Сакам книги, пишување, музика и по некој филм. Можда хемија.

Нема рејтинг

Кристијан Ангелески

Младински активист и ентузијаст за одржлив развој

Нема рејтинг

Александар Аризанкоски

Работам продажба 8 години и планирам цел живот да го правам тоа.

Нема рејтинг

Shpend Aziri

Студент, кој ја сака медицина и знае само да работи

Нема рејтинг

Ѓорги Богатинов

Сакам многу работи (3Д моделирање/ригување/анимирање, Python за работа со податоци, видео игри) но најмногу пиво

Нема рејтинг

Vladimir Gjorgjevski

Учи за да работиш

Нема рејтинг

Драгана Митровиќ

Сакам да работам со деца и млади; обожавам цртани филмови и забавни ми се креативни работи (рачни изработки, цртање со henna, make-up, food art...)...

Нема рејтинг

Natasa Trajkoska

Mnogu sakam macki

Нема рејтинг

Брит Лилит

Поетеса. Слемерка. Дипломирана професорка по англиски јазик. Препејувачка. Менторка на работилница по креативно пишување. Феминистка.

Нема рејтинг

Дарко Николовски

Студент, обожувам спорт, гејминг и историја

Нема рејтинг

Ana Sekulovska

Младински активист. Љубител на поезија. Со голема пасија кон дигиталниот маркетинг и иновативините решенија. Супер моќ: секогаш имам 3 кративни идеи како да ти помогнам.

Нема рејтинг

Јордан Танчев

Новинар (работи во финансии и сметководство), Сака ракомет, го сака Вардар, пасија му се велосипеди, се смета себе си за Biker :D

Нема рејтинг

Ангелка Марковска

Учење нови јазици, програмирање, фотографирање, цртање, а и сѐ поврзано со уметноста ме прави среќна.

Нема рејтинг

Тони Гинчевски

PC

Нема рејтинг

Isak Ramadani

Penzioner

Нема рејтинг

Марко Филиповски

Кратко био

Нема рејтинг

Jana Ivanova

Обожавам да слушам музика, да читам книги, да се забавувам и да волонтирам.

Нема рејтинг

Анастасија Мигуловска

Social Media Wizard. Смешна и весела, тука за да помогнам на кој можам.

Нема рејтинг

Liridon Qerimi

certified by myself with 10 years of experience istotaka igram 1.6

Нема рејтинг

Иван Ѓорѓиевски

Дипломиран филмски и ТВ режисер / Графички дизајнер

Нема рејтинг

Никола Ивановски

Get your sh*t done.

Нема рејтинг

Pavel Karadzov

Кратко био

Нема рејтинг

Бранкица Василева

ќе ми текне и на мене поинтересно био

Нема рејтинг

Petar Prentović

Графички Дизајнер. Кошаркарски тренер и кошаркар

Нема рејтинг

Tea Dimovska

Немам што друго да правам во карантин и решив да сум продуктивна

Нема рејтинг

Лука Шаровиќ

Немам био - ММ ми кажа да ставам нешто. :)

Нема рејтинг

Petko Vasilev

Za sega nishto

Нема рејтинг

Нема рејтинг

Сара Коваческа

Кореограф и ментор на dance-група, страсен љубител на природата и забавата. Поттикнувач и поддржувач на секакви хуманитарни акции и активности за општествена промена. Мото во животот: најди ја позитивата во се'. :D

Нема рејтинг

Гордана Јанакиевска

Сакам животни и информатика

Нема рејтинг

Irina Janevska

Активист од своја 15-та година, сакам да правам добро и да мотивирам и други, обожавател на мачки, патувачка, шафл денс и електронска музика ме движат :)

Нема рејтинг

Иларија Димулкова

Многу сакам животни, креативна сум, сакам да им помагам на луѓето за секојдневните активности, го сакам театарот, имам икуство со фотографија и видеомонтажа, зборувам англиски и француски...

Нема рејтинг

Елена Ташева

Младински работник вљубен во работата. Еко активист. Пишување и координирање проекти. Маркетинг и социјални медиуми. Крафтинг. Кафехоличар и мајка на куче и маче. Цел живот ми е во 1 куфер!

Нема рејтинг

Елена Чикос

Ги сакам луѓето и нивните насмевки.

Нема рејтинг

Angelka Markovska

Entuzijastka za ucenje novi raboti

Нема рејтинг

Февзудина Сарачевиќ

Сакам да учам сама, но повеќе сакам да учам од другите. А секако можам нешто и да ги научам.

Нема рејтинг

Aleksandar Lazovski

асдф

Нема рејтинг

Kristijan Popovski

Енергичен, млад средношколец и активист кој трага и создава подобро општество.

Нема рејтинг

Илина Димовска

Психологија и многу повеќе.

Нема рејтинг

Gjorgji Kotlarovski

Кратко био*

Нема рејтинг

Горан Димитровски

Долгогпдишно искуство во дигитален маркетинг, продажба, менаџирање на тимови, воспоставување и подобрување на процеси

Нема рејтинг

Владимир Чикос

Сакам КросФит ,патувања и уживање во животот.

Нема рејтинг

Aleksandra J. Mirchevska

Јас сум Александра од Тетово. Професор по англиски јазик и преведувач од македонски на англиски јазик и обратно. Обожавам да читам, гледам филмови, цртам

Фросина Елисковска

*Сметководител во развој *Total body workout - инвестиција во здравје *Добар слушател, ме интересира се' што е поврзано со човечки односи *Љубител на книги, театар и природа *Аматерски креативни изработки *Отворена за нови искуства и знаења

Нема рејтинг

Весна Ивановска

You can take away my house, all my tricks and toys, but one thing you can't take away... is my knowledge.

Нема рејтинг

Lenche Vladimirova

Мене како млад, квалитетен, ентузијастичен и мотивиран човек, за кого целиот свет е пред него за да го покори, сите работи ми изгледаат возможни и дека се на дофат на раката ако вложам доволно труд. Знам дека и ти го можеш истото. Придружи ми се да научиме нови работи и да го освојуваме светот заедно!

Нема рејтинг

Aleksandra Popovska

:p

Нема рејтинг

Нема рејтинг

Гоце ‎‎‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎

Кодер во Python, C++, JavaScript

Нема рејтинг

Васко Богдановски

Се свое со себе си носам.

Нема рејтинг

Нема рејтинг

Стефан Маркоски

Многу сакам животни, да учам, соработувам, возам велосипед, спортувам и истражувам.

Нема рејтинг

Сања Стојкова

Програмер кој обожава храна и животни

Нема рејтинг

Стефан Маркоски

Мн. сакам животни, хуманитарни активности, истражувања и сл.

Нема рејтинг

Извиднички одред Браќа Миладиновци

Извидничкиот одред Браќа Миладиновци е невладина, воспитно-образовна организација за деца и млади, која е основана од 1970 година. Една од главните цели на организацијата е да придонесува во развојот на младите луѓе во достигнување на нивните потполни физички, интелектуални, општествени и духовни можности како поединци и како членови на локалната заедница.

Нема рејтинг

Ева Каранфиловска

Многу сакам да пронаоѓам нови хобија кои ќе ми го исполнуваат слободното време

Нема рејтинг

Анастасија Младеновска

Голем ентузијаст што сака добра книга и застанува во парк да го погали секое куче.

Нема рејтинг

Rick Yehson

i love animals

Нема рејтинг

Anastasia Taleva

Интересен авантуристички човек!

Нема рејтинг

Љупка Павловска

Одделенски наставник

Нема рејтинг

Nikolina Boskova

Сакам да патувам

Нема рејтинг

Andrea Blazeska

Dog lover

Нема рејтинг

Dijana Micevska

Star wars

Нема рејтинг

Бобан Бошковски

омилени науки : Астрономија, физика и математика

Нема рејтинг

Маја Николиќ

Сакам математика, јазици и патувања

Нема рејтинг

Eleonora Brajkovska

full on metalhead

Нема рејтинг

Христина Јовчевска

Активистка, феминистка, љубител на литературата и пишувањето, актерка и уште многу други нешта :)

Нема рејтинг

Анамарија Јанкова

Креативно трескам зелени.

Нема рејтинг

Nezir Kerimoski

Многу сакам да цртам.

Нема рејтинг

Анастасија Георгиевска

Дипломиран психолог

Нема рејтинг

Мила Калкашлиев

професионален кошаркар

Нема рејтинг

Nikola Jovanovski

Многу сакам да учам по малку од многу работи и по многу од електроенергетско инженерство.

Нема рејтинг

Aleksandar Bogdanoski

Bio

Нема рејтинг

Arangel Trajkoski

Sakam da si go shetam macheto

Нема рејтинг

Katerina Stanojevska

Sakam cveke

Нема рејтинг

Ведран Димов

Најмногу од се сакам музика и можеби најдобрите вештини ми се од тој, музички свет. Пеење и свирење.

Нема рејтинг

Павле Петровски

70's Soul & Funk is my area of expertise. 😁

Нема рејтинг

Martina Jovcevska

:)

Нема рејтинг

Marko Petrovski

Sakam sport, najmnogu rakomet i futbal.

Нема рејтинг

Ева Чолакова

Нема рејтинг

Bill Zhengescu

testing

Нема рејтинг

Biljana Stojanovska

Помош при изработка на трудови

Нема рејтинг

Svetlana Zuzarovska

Педагог , обожавател на кучиња 😍

Нема рејтинг

Filip Trajkovski

Љубител на информатика и математика

Нема рејтинг

Нема рејтинг

Нема рејтинг

Filipe Landayberg

i love animals and beach

Нема рејтинг

Нема рејтинг

Nenad Jovanov

Magister po opersko peenje. Sestran umetnik.

Нема рејтинг

Jebediah Onikiman

i love animal

Нема рејтинг

Нема рејтинг

Нема рејтинг

Изабела Станоевска

цел живот сум со музика, подобро био coming soon..

Нема рејтинг

Нема рејтинг

Ana Marija Angelkovska

Многу сакам да танцувам и да се сликам

Нема рејтинг

Frosina Miloshevikj

Sportot i motivacija

Нема рејтинг

Hanife Bexheti

Learn today,lead tomorrow

Нема рејтинг

Нема рејтинг

Petar Taneski

Rob na FINKI